مشخصات آیفون 12

آیا میدانید دلیل یا دلایل محبوبیت گوشی آیفون 12 چه هستند؟ آیا با بروز ترین تلفن همراه دنیا که ساخت شرکت اپل می باشد آشنایی دارید؟ آیا میدانید این گوشی به چه دلیلی در میان طرفدارانش جذابیت دارد؟
پس در این مقاله با موضوع مشخصات گوشی آیفون 12 با ما همراه باشید تا با هم تک تک این دلایل و عوامل را بررسی کنیم.
بدون شک شما با گوشی های تلفن همراه ساخته شده توسط شرکت اپل آشنایی دارید. اپل یکی از ابر قدرت ترین شرکت های جهان در زمینه ی تکنولوژی و فناوری می باشد و اصلا به همین دلیل است که محصولات این شرکت متقاضیان فراوانی دارند و به محض رونمایی از یک محصول، افراد علاقه مند برای خریدن آن محصول خاص در صف های طولانی و گاها خسته کننده می ایستند.

iPhone 12 Review 1

گوشی آیفون 12 یکی از جدیدترین محصولات شرکت اپل در زمینه ی تلفن های هوشمند می باشد. این گوشی هوشمند در تاریخ 13 اکتبر سال 2020 به جهان معرفی شد و با طرحی جدید و چیپست قدرتمند و صفحه نمایش OLEDروانه ی بازار گشت.
شرکت اپل ادعا میکند که گوشی آیفون 12 نسبت به نمونه های قبل تر تفاوت های زیادی چه از لحاظ ساختار و چه از لحاظ کارکرد دارد. به گفته ی شرکت اپل این تلفن هوشمند نسبت به تلفن های نسل قبل تر ساخته شده توسط این شرکت 11 درصد باریک تر است. همچنین این شرکت مدعی است که گوشی هوشمند آیفون 12 حتی 15 درصد کوچک تر از نمونه ی قبلی و 16 درصد سبک تر از تلفن های نسل پیش می باشد.